Catering wesele Poznań i Barman na wesele Kraków
1 vote, 3.00 avg. rating (79% score)

Barman na wesele Kraków i catering wesele Poznań

Praca z pasji

Od dziecka przejawiałem talent do żonglowania. Zaczynałem od podrzucania mandarynek, a dzisiaj, kiedy jestem już dorosły nie boję się żonglować nawet szklanymi butelkami. Zastanawiałem się, jak spożytkować swój talent. Zacząłem bawić się w barmana. Tak, bawić to właściwe słowo, bo do pełnego profesjonalizmu mi daleko. Jednak zaryzykowałem.
Zawsze będę pamiętać swoje pierwsze zlecenie, gdzie jako barman na wesele Kraków bardzo pokochałem. To była zima. Piękny nastrój w pięknym polskim mieście. Podobne uczucie miałem wtedy, gdy popisywałem się swoim talentem w Wielkopolsce. Co prawda jedną butelkę stłukłem podczas popisów, ale 99 procent sztuczek wyszło mi znakomicie. Były nawet owacje na stojąco. A za oknem padał śnieg…
Postanowiłem przyjmować więcej zleceń na wesela. Jeśli chodzi o usługi barmana i catering wesele Poznań wspominam bardzo dobrze. Fajni ludzie, radośni, rozrywkowi. Przyjemnie się dla takich osób pracuje. Obecnie pracuję nad nowym pokazem dodając do żonglerki ogień. Mam nadzieję, że się nie sparzę na tym pomyśle.