Jak spalić tłuszcz z brzucha i przyspieszyć metabolizm?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli zadajesz sobie pytanie jak spalić tłuszczu z brzucha, pośladków, ud i innych części ciała i przyspieszyć metabolizm to mam nadzieję, że że znajdziesz tu przydatne informację 🙂 Ważne jest zrozumienie i w drożenie skutecznych metod na spalenie tkanki tłuszczowej by nie popełniać przy tym popularnych błędów jak na przyklad trening tylko jednej partii mięśni gdzie nam najwięcej nagromadziło się zapasów tłuszczów.

W tym artykule postaram się opisać zagadnienia dotyczące spalania tkanki tłuszczowej i przyspieszenia metabolizmu, oraz jak to wygląda w praktyce. Zanim zaczniesz czytać to zobacz tą stronę: kliknij tutaj….

Jak spalić tłuszcz ? – najczęściej popełniane błędy

Podstawą do osiągniecie szczupłej sylwetki jest właściwie dobrana dieta i umiarkowane ćwiczenia fizyczne. Problem jest tylko wtedy kiedy nie wiemy co, jak i kiedy jeść. To samo tyczy się ćwiczeń, dlatego też z braku wiedzy i lenistwa dajemy skusić się by pójść na skróty i kupić jakiegoś cudownego ”suplementa diety” za namową haseł reklamowych i zapewnień producenta, że niby to środek naturalny i skuteczny i nie szkodliwy – co jak już się przekonałem na własnej skórze kompletną bzdurą. Po tych doświadczeniach jestem teraz zdania, że jedyne co te medykamenty potrafią najlepiej zrobić to skutecznie odchudzić nasz portfel o czym pisze też w innym artykule. W dłuższej perspektywie po zakończeniu kuracji waga i tak powraca, a nasz cały wysiłek spalania tłuszczu idzie na marne.

Stosowanie destrukcyjnych diet opierających się na liczeniu kalorii czy głodówkach to też nie najlepszy pomysł. Kiedy ograniczymy radykalnie jedzenie spowalniamy nasz metabolizm do extremum, ponieważ taka jest funkcja obronna organizmu – w ten sposób broni się przed zagłodzeniem i magazynuję energię potrzebną do funkcji życiowych. Tak więc nasz e ciało będąc już w takim spowolnionym trybie metabolicznym bardziej gromadzi spożywane substancję niż przekształca je na bieżąco w energię. Dlatego po zakończeniu głodówki tak szybko powracamy do poprzedniej wagi bo zaczynamy więcej jeść, a nasz metabozlizm działa w trybie magazynowania tłuszczu, w wyniku czego często możemy przybrać na wadzę niż przed kuracją. Szybkość metabolizmu może być również spowolniona od innych czynników, takich jak: siedzący tryb życia, pomijanie posiłków ( minimum 3 dziennie ),błędy żywieniowe, a także brak regularnych ćwiczeń. metabolizm ma ogromny wpływ na spalanie tłuszczu i na tym się skupimy.