Jak zatem przyspieszyć metabolizm, aby spalić tłuszcz?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak zatem przyspieszyć metabolizm, aby spalić tłuszcz?

By przyspieszyć metabolizm i utrzymać taki stabilny stan wystarczy wprowadzić kilka zmian w naszym codziennym stylu życia.

– właściwie zbilansowana dieta ( możesz też skorzystać z mojej, skutecznej i sprawdzonej diety , kliknij tutaj )

– możesz skorzystać z domowego programu ćwiczeń kliknij tutaj…

– regularne posiłki bez przejadania się

– ograniczenie produktów opartych na węglowodanach prostych ( cukry ) jak i alkoholu

– regularne umiarkowane ćwiczenia ( już kilka minut dziennie pozwoli Ci na przyspieszenie metabolizmu )

Utrzymując właściwie zbilansowaną dietę najłatwiej spalimy tłuszcz stosując przy tym umiarkowane ćwiczenia fizyczne. Dieta jak i fizyczne ćwiczenia nie musza być wcale katorgą czy też czymś nieprzyjemnym. Wręcz przeciwnie ćwicząc wyzwalają się endorfina czyli tak zwane hormony szczęścia, którę bardzo pozytywnie wpływają na samopoczucie. Po regularnych ćwiczeń, takich jak chodzenie, jazda na rowerze i pływanie Twój metabolizm wzrośnie nie tylko podczas działania, ale przez kilka godzin po. Wybierając schody zamiast windy to świetny i naturalny sposób urzeczywistniać ćwiczenia w życiu codziennym. Pamiętaj o tym, że mięśnie potrzebują dużo energii by funkcjonować prawidłowo dlatego w diecie należy ograniczyć tłuszcze pochodzenia zwierzęcego jak i cukier by nasz organizm zaczął pobierać energię pochodzącą z tłuszczów zgromadzonych pod naszą skórą.

Pokarmy, które przyspieszają metabolizm to te, które mają podwyższony poziom złożonych węglowodanów i białek. Złożone węglowodany i białka, wymagają więcej energii dla organizmu by je rozbić i użyć. Podział złożonych węglowodanów powoduje że insulina jest uwalniana wolniej do krwi i to jest korzystne dla zrównoważonego przepływu energii i ulga dla naszej trzustki, dzięki temu mamy mniejszy apetyt na przekąski lub łaknienia cukrowych słodyczy. Warzywa i owoce są bogate w błonnik, i cenne mikro i makroelementy, które są również niezbędne by przyspieszyć metabolizm przez co uruchomimy spalanie tłuszczu z brzucha i nie tylko 🙂 .
Jak spalić tłuszcz z brzucha – ważna jest dieta

By spalić tłuszcz i przyspieszyć metabolizm niezbędne jest umieszczenie w swoim menu pełnowartościowych zbóż i warzyw a także przypraw. Jeśli brakuje Ci przepisów i jadłospisu na zdrową dietę znajdziesz ją w moim poradniku ( kliknij tutaj)