Kiełbasa pełną gębą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kiełbasa to jeden z najbardziej lubianych przez Polaków wyrobów. Bo czy można wyobrazić sobie upalne lato nad jeziorem w gronie znajomych z grillem, na którym nie skwierczy kiełbasa? Odpowiedź każdy zna. Kiełbasę można też przygotowywać samemu. Dzięki temu wiemy, co jemy a i smak jest zupełnie inny od sklepowego produktu.

Każdy, kto choć raz próbował kiełbasy robionej domowymi sposobami wie o czym mowa. Ten niesamowity zapach, smak, którego nie ma kupiona kiełbasa na długo pozostaje w ustach i nosach. Kiełbasę można przygotowywać ręcznie, ale można też skorzystać z odpowiednich urządzeń. Jednym z pomocników może być napełniacz firmy Royal Catering. Ten nowoczesny produkt dostępny w sklepie Emaks.pl łączy tradycyjny smak z szybką i prostą produkcją. Zaoszczędzimy czas, który przeznaczyć możemy na konsumpcję naszych wytworów.

Napełniacz do kiełbasy zrobiony jest ze stali szlachetnej, która nie rdzewieje i może być używana przez lata zachowując doskonały wygląd. Produkt wyposażony jest w nowoczesny system przekładni, dostosowany do obsługi każdego. Własną kiełbasę bez problemu zrobi nawet pięcioletnie dziecko. Banalna obsługa ubijaka to nie jedyna zaleta napełniacza. Jeszcze prostsze jest czyszczenie, które nie wymaga właściwie żadnego wysiłku. Urządzenie nadaje się znakomicie zarówno do gastronomii jak i domu, a dzięki czterem rodzajom rur w komplecie produkować można kiełbasy różnych wielkości. Prędkość dociskania i podnoszenia także możemy zmieniać, a tłok wyposażony w wentyl odpowietrzający odprowadza z nadzienia zbyteczne powietrze.

Jak wygląda praca w praktyce? Na początek ważne jest oczywiście zadbanie o czystość urządzenia. Kręcimy rękojeścią, napełniamy masą urządzenie, zakładamy cylinder, ponownie kręcimy korbą aż do wysunięcia napełnionej masy. Czy robienie kiełbasy może być prostsze? Po skończeniu napełniania wystarczy wyjąć tłok oraz cylinder i dokładnie umyć części. Obudowę suszymy szmatką i gotowe! Napełniacz jest czysty i czeka na kolejny raz.

Sprzęt jest dostępny w trzech wielkościach: 3, 5 oraz 7 litrów. Zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki napełniaczom do kiełbas Royal Catering dostępnym w sklepie Emaks.pl posmakujemy prawdziwej, polskiej kiełbasy przygotowanej własnoręcznie! Nic nie daje większej satysfakcji niż delektowanie się przez najbliższych przygotowanym przez nas posiłkiem. A letni grill nabiera wtedy całkowicie nowego wymiaru i smaku.