Kwasy Omega 3
1 vote, 4.00 avg. rating (89% score)

Zdrowa dieta jest podstawą poprawnego funkcjonowania organizmu oraz pięknego wyglądu. Warto wyrzucić z naszego jadłospisu szkodliwe elementy i zastąpić je potrawami bogatymi w kwasy omega 3 oraz składniki mineralne. Jak najlepiej się do tego zabrać?

Na początek zastanów się, co jest nie tak z Twoją dietą. Być może kluczem do sukcesu będzie stopniowe wykluczenie słonych przekąsek, takich jak paluszki czy chipsy. Możesz zastąpić je nasionami słonecznika albo dyni. Zamiast cukierków czy czekolady, wybierz suszonego ananasa, morele czy jabłka. Warto wprowadzić też do diety świeże owoce i warzywa.

Bardzo pomocny w zmianie diety może być Internet. Z łatwością możemy zdobyć tam informacje na temat tego, jakie składniki będą zwierały kwasy omega 3 albo konkretne witaminy i wprowadzić je do diety. W sieci znajdziesz też wiele smacznych przepisów, dzięki czemu Twoje gotowanie będzie nie tylko zdrowe, ale i apetyczne. Na pewno szybko się do niego przyzwyczaisz i skutecznie zmienisz nawyki żywieniowe.