Najlepsze restauracje Lublin
1 vote, 3.00 avg. rating (79% score)

Wycieczka do obcego miasta zawsze generuje pewne problemy. Jednym z nich jest znalezienie dobrej restauracji, w której gotują smacznie i tanio. Jeśli masz zamiar przyjechać do Lublina i zastanawiasz się gdzie warto zatrzymać się na jedzenie, to ten tekst jest skierowany właśnie do Ciebie!

Pierwszym wartym uwagi miejscem jest restauracja „16 stołów” prowadzona przez młodego, ale ambitnego i utalentowanego szefa kuchni, który gwarantuje najwyższą jakość serwowanych dań.
Jeśli oglądasz „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler to z pewnością spodoba Ci się restauracja „Ąka”. Po wizycie Pani Magdy często brakuje tam miejsc, więc lepiej wcześniej dokonać tam rezerwacji!
Fani kuchni włoskiej również znajdą w Lublinie coś dla siebie. Pizzeria „IL Rifugo” oferuje najlepszą pizze w mieście. Ta pizzeria prowadzona jest przez rodowitego Włocha, który o pizzy wie wszystko, co przekłada się na niebywały smak jego dań.
Wymienione przeze mnie najlepsze restauracje Lublin z całą pewnością przypadną Ci do gustu. Nie czekaj tylko przekonaj się sam!