Orzecznictwo medyczne przy ubezpieczeniach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W zależności od stopnia urazów doznanych w trakcie nieszczęśliwego zdarzenia, wydaniem potrzebnego zaświadczenia podejmie się inny lekarz specjalista. Orzeczenia lekarskie ma prawo wydać lekarz chirurgii ogólnej, ortopeda, neurolog, stomatolog i wielu innych. Przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych zaświadczenie wydawane jest w formie pliku komputerowego i natychmiast przekazywane do wskazanego towarzystwa ubezpieczeniowego. Klient jest pod opieką specjalistów i może oczekiwać na szybkie otrzymanie przysługującej mu sumy pieniędzy.
Do czego jest nam potrzebne orzeczenie lekarskie?

Gdy jesteśmy poszkodowanymi w wypadku samochodowym, w konsekwencji, którego doznajemy obrażeń, przede wszystkim staramy się by jak najszybciej powrócić do zdrowia i pełnej sprawności. Jeśli posiadamy wykupione adekwatne ubezpieczenie możemy ubiegać się o wypłacenie rekompensaty lecz, by tego dokonać potrzebne nam jest stosowne orzeczenie lekarskie. W innym wypadku otrzymanie odszkodowania jest nierealne.
Gdzie można otrzymać zaświadczenie o naszym zdrowiu?

Aby jak najprędzej dostać należne nam pieniądze z tytułu uszczerbku na zdrowiu, powinniśmy pójść do właściwej placówki specjalistycznej, współpracującej z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym. Na rynku istnieje dużo firm oferujących orzecznictwo medyczne. Pracujący tam lekarze i specjaliści z zakresu medycyny posiadają doświadczenie w sektorze ubezpieczeń i gwarantują kompetentne świadczenie usług. Bycie ich klientem znacznie skróci czas oczekiwania na otrzymanie odszkodowania.