Pokazy barmańskie
1 vote, 3.00 avg. rating (79% score)

Dzisiaj barman czy barmanka to już nie tylko osoba bezmyślnie nalewająca alkohol, to osoba charyzmatyczna, posiadająca odpowiednie kompetencje i umiejętności oraz poszerzająca swoje zdolności i ucząca się sztuki obsługiwania osób przy barze i robienia coraz to lepszych drinków.

Barmani dzisiaj posiadają duże umiejętności, szkolą się na różnych szkoleniach i przede wszystkim potrafią zorganizować prawdziwy pokaz
barmański. Pokazy barmańskie to dzisiaj konieczność, każdy dobry barman powinien się na tym znać i umieć zaprezentować go jak najlepiej.
Najczęściej takie pokazy są demonstrowane na różnych imprezach, dzielą się one na różne rodzaje, są bardziej widowiskowe lub mniej.
Jednym z najbardziej popularnych pokazów jest pokaz barmański o nazwie flair. Podczas tego pokazu barman rzuca różnymi rzeczami, nalewa w powietrzu, przerzuca, przelewa, pokaz jest dokładnie zsynchronizowany z muzyką i kończy się wybuchem ognia. Bardzo często pokazy są głównym programem imprez weselnych i wzbudzają zainteresowanie wśród gości.