Rejestr korespondencji wychodzącej
1 vote, 5.00 avg. rating (99% score)

W naszej kulturze tak się utarło, że jeżeli wynajmuje się dziewczyny do towarzystwa, to chodzi już tylko o jedno. Nic mylnego, fordanserki, bo o nich tu mowa, to grupa ładnych, młodych, inteligentnych i błyskotliwych dziewczyn, które zarabiają na życie biorąc udział w imprezach.

Nie rozbierają się i nie świadczą żadnych usług erotycznych, są dziewczynami, których zadanie to rozruszać nawet najbardziej smętną i smutną imprezę.
Fordanserki są zatrudniane przez kluby, agencje modelek, mają tryskać humorem i połączyć ze sobą nawet najgorzej dobraną grupę gości danego eventu czy zabawy. Dziewczyny powinny mieć dużo werwy, lubić zabawę i taniec, a przy tym być wesołe, ale i nie pozwalać na zbyt bliskie spoufalenie się z gośćmi. Podczas imprez dziewczyny nie mają tylko stać i robić dobre wrażenie, one mają za zadanie rozweselać i zabawiać ponuraków i smutasów. Niektóre kluby mają takie dziewczyny, pracujące w nich na stałe, podczas określonych imprez, dziewczyny niczym wodzireje wkraczają do akcji.