Seca mBCA wygrywa z BMI
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nieosiągalna do tej pory dokładność dzięki zastosowaniu aż 19 częstotliwości

seca mBCA 515 zwalidowany klinicznie – 4 niezależne badania walidacyjne wg „Złotego Standardu”

seca-515 side RGB 600×600

seca-515 mBCA-touchscreen with nurse disply B close RGB 430

seca mBCA wygrywa z BMI

Lekarze i Dietetycy wiedzą doskonale, że Body Mass Index (BMI) nie wystarczy, aby dogłębnie zanalizować stan zdrowia i skład ciała. W jaki sposób włączyć w obliczenia ilość tłuszczu, mięśni i wody? Bo przecież są to bardzo istotne wskaźniki groźnych chorób.

Właśnie w tym celu SECA stworzyła urządzenie do pomiaru składu ciała (Body Composition Analyzer = BCA), który udostępnia te wszystkie wskaźniki i jest zwalidowany według „Złotego Standardu” medyczno-naukowego 4C (4-compartment model).

Dzięki temu możliwe jest medycznie precyzyjne określenie np. masy tłuszczowej, wody pozakomórkowej i wewnątrzkomórkowej oraz masy mięśni szkieletowych. To podstawowe dane, które pomogą lekarzom w szybki i dokładny sposób ocenić stan zdrowia pacjenta. Z jednym, łatwym w użyciu produktem medycznym, który daje się bezproblemowo zintegrować w codzienne życie.

To cenna pomoc i innowacyjne urządzenie do diagnozowania, które zapewnia lekarzom i dietetykom korzystną pozycję w ramach pozyskiwania pacjentów.

Pięć istotnych zalet dla medycyny:

Pomiary z medyczną precyzją

Analiza ogólnego stanu zdrowia i odżywienia pacjenta

Krótkie badanie trwające zaledwie 20 sekund

Wczesne rozpoznanie oznak wielu chorób

Dokładniejsza obserwacja przebiegu terapii

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Czy pacjent może byc otyły, a jednocześnie niedożywiony? Czy hydratacja (uwodnienie) organizmu na poziomie 100% jest idealnym wynikiem? Czy BMI 35 kg/m2 zawsze oznacza otyłość? Co opisuje kąt fazowy? Czy możliwe jest zdiagnozowanie choroby bez dokładnych badań?

Na powyższe i wiele innych pytań otrzymamy odpowiedź dzięki seca mBCA 515. Kompleksowo zaprojektowany analizator BIA z niespotykaną jak dotąd bazą naukowo medyczną. Przełomowe urządzenie w dziedzinie pomiaru składu ciała BIA.

słowa kluczowe: tanita 420, tanita bc 581, tanita 330, tanita mc 980 cena, tanita mc 980 ma cena, urządzenie do mierzenia tkanki tłuszczowej, tanita pdf, urządzenia do pomiaru tkanki tłuszczowej, seca 206, tanita bia