Zalety 7 minutowego treningu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zalety 7 minutowego treningu

Pierwszą bardzo dobrą zaletą programu 7 minutowy trening to to że możesz ćwiczyć w domu lub na siłowni. Jak już opisywane jest w zakładce co to jest 7 minutowy trening tak zwany profit fit (fitness). Program 7 minutowy trening posiada ponad 150 filmów z ćwiczeniami i sam podaje Tobie ćwiczenia w zależności jak ustawisz swój profit fitness.

Mniej więcej są to takie pytania:

1. Czy chcesz schudnąć przed dietę i ćwiczenia?
2. Czy chcesz ćwiczyć przez strategiczne jedzenie?
3. Czy chcesz schudnąć nie dbając o to co jesz?
4. Czy chcesz ćwiczyć w domu czy na siłowni?
5. Czy dotkniesz palcami dłoni do podłogi na wyprostowanych kolanach?
6. Czy wydałeś kiedykolwiek jaką kasę na sprzęt do ćwiczeń?

i tak dalej i tak dalej…. czyli uzupełniasz swój profit FIT po czym otrzymujesz swój zestaw ćwiczeń, tak zwany 10-cio dniowy plan ćwiczeń.

Z tego co piszę mi pod filmami, pod tym 10-cio dniowym planem ćwiczeń, ten cykl będzie powtarzany raz jeszcze. Bo jest coś takiego też jak “ad traker”, czyli zapisujesz swoją historię.

O co w tym ad trakerze w 7 minute workout?

Po każdym wykonanym przez Ciebie ćwiczeniu, dodajesz do ad traktera ile razy zrobiłeś dane ćwiczenie, a kiedy ćwiczysz na siłowni, wpisujesz dodatkowo jaki to był ciężar, ile ważył. Więc tworzysz sobie jakąś historię swoich ćwiczeń. Więc wydaje mi się że kiedy będziemy systematycznie ćwiczyć i pilnować adtrakera, to z dnia na dzień będziemy coraz lepsi, więc system powinien to wykryć i podać nam kolejne zestawy ćwiczeń z 10-cio dniowym planem do wykonania.

No, więc sytuacja chyba jest dla mnie i dla Ciebie jasna. Trzeba regularnie ćwiczyć i pilnować adtrkatera by budować swoja historię, by system widział że jesteśmy coraz lepsi, a kiedy bedzie widział progres, bedzie podrzucał kolejne informacje oraz kolejne porcje filmów 🙂