Ziemia polska
2 votes, 3.00 avg. rating (72% score)

Kompost jest nawozem, który przede wszystkim jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ powstaje wyłącznie z odpadów organicznych i nie można nim przenawozić gleby, stąd coraz większe nim zainteresowanie. Stosuje się go w ogrodach, nawożąc warzywa i owoce, na trawnikach czy w ogóle na terenach zielonych
Ziemia polska kompostownia jest jedną  z tych firm, które produkują ten szczególny rodzaj nawozu, jakim jest kompost. To przedsiębiorstwo z wieloletnim już doświadczeniem w tej materii. Dzięki zastosowaniu w praktyce wyników swoich badań oraz nowatorskich rozwiązań w procesie przetwarzania odpadów organicznych Ziemia polska kompostownia wprowadza na rynek naturalne środki poprawiające właściwości gleby i zwiększające plony.
Przedsiębiorstwo Ziemia polska kompostownia stawia na ekologię. Samo wykorzystanie znacznych przecież ilości odpadów organicznych już jest czymś bardzo pozytywnym. Po drugie, jeśli powstaje z tego w pełni ekologiczny i jeszcze bardzo wartościowy nawóz to już jest to bardzo duże osiągnięcie. Warto podkreślić, że kompostownie to z pewnością przedsiębiorstwa przyszłości.